Czytnik RSS

Coś dla Ciebie!

Operator site - wszystko o operatorze site wyszukiwania Google

Operator site (jak kto woli modyfikator zapytania) w wyszukiwarce Google "często gęsto" jest wykorzystywany przez użytkowników do sprawdzenia poziomu zindeksowania w wyszukiwarce. Również w naszym sklepie seo preze (...)Jeden z najlepszych blogów o SEO - zarówno jeśli chodzi o optymalizację tak i linkowanie (tworzenie linków). Blog wart uwagi.

Historia strony / domeny - jak sprawdzić archiwum strony internetowej?

Każdy specjalista SEO stawiając zaplecze SEO na domenach przechwyconych bądź wygasłych musi sprawdzać dokładnie historię domeny przed jej wykupieniem. Dlaczego? A kto by chciał kupić zbanowaną w Google (lub za (...)Jeden z najlepszych blogów o SEO - zarówno jeśli chodzi o optymalizację tak i linkowanie (tworzenie linków). Blog wart uwagi.

Jak za darmo sprawdzić linki przychodzące (np. linki konkurencji)?

Sprawdzanie linków prowadzących do strony towarzyszy działaniom SEO od samego początku. A początki były naprawdę piękne, wtedy każdy sprawdzał linki zewnętrzne do strony narzędziem Yahoo Site Explorer - za da (...)Jeden z najlepszych blogów o SEO - zarówno jeśli chodzi o optymalizację tak i linkowanie (tworzenie linków). Blog wart uwagi.