Czytnik RSS

Coś dla Ciebie!

Perspektywy w Google - ucz się na doświadczeniach innych

Ten artykuł na blogu Google opisuje nowe funkcje wyszukiwania Google, które mają na celu umożliwienie użytkownikom odkrywania różnorodnych perspektyw na dany temat. Zdaniem autora, wraz z eksplozją treści w (...)Jeden z najlepszych blogów o SEO - zarówno jeśli chodzi o optymalizację tak i linkowanie (tworzenie linków). Blog wart uwagi.

Twitter narzucił limit przeglądania postów niezarejestrowanym użytkownikom i... Google

W ostatnich dniach Google Search zaskoczyło użytkowników, usuwając z indeksu wyszukiwania bardzo dużą część adresów URL z serwisu społecznościowego Twitter. Zmiana ta nastąpiła po tym, jak Twitter wprowadzi (...)Jeden z najlepszych blogów o SEO - zarówno jeśli chodzi o optymalizację tak i linkowanie (tworzenie linków). Blog wart uwagi.

Google Ping map witryn przestanie działać już za pół roku

Ważne zmiany w protokole map witryn zostaną wprowadzone przez Google. Po ponad 15 latach istnienia, Google ogłasza wycofanie punktu końcowego "ping" map witryn, który służył do przesyłania informacji o nowych ad (...)Jeden z najlepszych blogów o SEO - zarówno jeśli chodzi o optymalizację tak i linkowanie (tworzenie linków). Blog wart uwagi.

Zgłaszanie strony - Google wprowadza nowy formularz dotyczący jakości

Google informuje o wprowadzeniu nowego formularza opinii, który ma na celu zgłaszanie problemów z jakością wyników wyszukiwania. Formularz został udoskonalony, aby umożliwić użytkownikom zgłaszanie różnych r (...)Jeden z najlepszych blogów o SEO - zarówno jeśli chodzi o optymalizację tak i linkowanie (tworzenie linków). Blog wart uwagi.

Infolinia dla pacjentów onkologicznych z Ukrainy: 800 190 590

Jak podało Polskie Towarzystwo Onkologiczne, 9 marca 2022 roku wystartowała infolinia dla pacjentów onkologicznych z Ukrainy. Pod bezpłatnym numerem telefonicznym 800 190 590 obywatele ukraińscy, którzy leczyli się onkologicznie na Ukr (...)Portal onkologiczny zwrotnikraka.pl to największy w sieci serwis poświęcony tematyce onkologicznej dedykowany

Światowy Dzień Walki z Rakiem 2022

W piątek 4 lutego obchodzimy XXII Światowy Dzień Walki z Rakiem 2022 (World Cancer Day). Święto zostało ustanowione w 2000 roku podczas Światowego Szczytu Walki z Rakiem w Paryżu. W tym roku w związku z pandemią COVID-19 nie odbędz (...)Portal onkologiczny zwrotnikraka.pl to największy w sieci serwis poświęcony tematyce onkologicznej dedykowany